Plastová okna

Doplňky

Vyberte si jakýkoli doplněk pro vaše nová okny či dveře – ať už z estetických či bezpečnostních důvodů. Pro rychlejší orientací můžete využít rychlou navigaci.

Meziskelní mřížky

Meziskelní mřížky – tvoří součást izolačního skla, jsou napevno uchyceny v distančním meziskelním rámečku. Barevná provedení: bílá, zlatá, dřevopodobné, lakované libovolným odstínem dle palety RAL. Existuje rovněž možnost zhotovení dvoubarevného provedení, kdy jedna barva je z venkovní strany a druhá barva z vnitřní strany okna.

Dostupné šířky meziskelních mřížek: 8mm, 18mm, 26mm, 45mm

meziskelni-mrizky

Barevné varianty meziskelních mřížek: barevne-varianty-meziskelnich-mrizek

Nalepovací plastové mřížky – nalepují se na venkovní plochy skla – imitují dělení skleněné tabule. Současně s použitím meziskelních mřížek se v meziskelním prosotru vytváří imitace dělení skla distančním meziskelním rámečkem (duplex) – rámeček je umístěn pod nalepovací plastovou mřížkou. Nalepovací plastové mřížky se vždy provádějí jako oboustranné.

Dostupné šířky meziskelních plastových mřížek: 25mm, 45mm, 67mm; nalepovaci-mrizky

Barevné varianty nalepovacích plastových mřížek:

barevne-varianty-nalepovacich-mrizek

Vídeňské mřížky své uplatnění nachází u dřevěných oken, imitují dělení skleněné tabule. Současně s použitím vídeňských mřížek se v meziskelním prosotru vytváří imitace dělení skla distančním meziskelním rámečkem (duplex) – rámeček je umístěn pod vídeňskou. Vídeňské mřížky se vždy provádějí jako oboustranné.

Dostupné videňské mřížky: 26 mm, na individuální požadavek lze vídeňské mřížky vyrobit i v jiných rozměrech.

videnske-mrizky

Barevná provedení vídeňských mřížek:

barevne-provedeni-videnskych-mrizek

Bezpečnostní kování

S cílem umocnit pocit bezpečí a ochrany domova před vloupáním, nabízíme pro okenní výrobky bezpečnostní kování MACO.

  • Je to kování s různými stupni bezpečnosti, je vybaveno speciálními protikusy, které znesnadňují otevření okna z venkovní strany. V nabídce jsou příplatkové dvou, tří nebo čtyřbodové bezpečnostní uzávěry. 1 stupeň bezpečnosti – jeden bezpečnostní uzávěr je dodáván jako standardní výbava oken.
  • Na individuální přání Klientů existuje možnost použití kování s větčím počtem bezpečnostních uzávěrů.
kovani

Rolety

Venkovní rolety jsou vhodným řešením zastínění objektu. Navíc zabraňují únikům tepla, tlumí hluk, zvyšují odolnost proti vloupání.

Roletu lze ovládat několika způsoby: elektromotorem. s využitím různých typů ovládačů (tlačítka, dálkové ovládání atp …), nebo ručně pomocí korbového mechanizmu, nebo navíjecího pásku umístěného v kazetě s dostupností v různých barvách. Ve vodících lištách je použité kartáčové těsnění, které snižuje hluk tvořící se při rozvíjení či svíjení rolety.

Použitá technická řešení splňují veškeré pažadavky a očekávání architektů. Venkovní rolety lze montovat na všechny okenní systémy. Široká nabídka barevných provedení – skřínek, vodících lišt a různorodost pohonů rolet a jejich zanezpečení splňují všechny požadavky Zákazníků. Součinitel prostupu tepla k=1,1 W/m?K, také k=0,6 W/m?K a kvalita provedení jsou zárukou spokojenosti

rolety-ilu

Barevné provedení rolet barevne-provedeni-rolet

Sítě proti hmyzu

Do našich oken doporučujeme montáž sítí proti hmyzu, které stanoví dokonalou ochranu, před hmyzem, pylem a prachem. Mohou stanovit i zajímavý dekorační prvek okna. Sítě jsou zhotoveny ze světlopropustného skelného vlákna a upevňeny do hliníkových rámečků. Síť proti hmyzu je lehce montovatelná, při použití rolet lze síť proti hmyzu v navíjecím provedení montovat současně s roletou

Vnitřní a vnější parapety

Odebíráme produkty od http://www.pvplast.cz/, proto si vyberte své vnitřní či vnější parapety a my se postaráme o jejich dodání a samotnou montáž.

Rozcestník

Webdesign vytvořil Patrik Vogl.

© Plastová okna.cz | Neoprávněné užití obsahu se trestá!